KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14145326

nr 1414 5326

Pastell

1800-tal, Oidentifierad konstnär. Stockholm, monogramsignerad. Bildmått: 17x21, yttermått inklusive ram: 32x36 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 18:26:17

23/8 18:19:17 1      Vinnande bud